SİTE RAPORU
24 saatte 69 Haber eklendi
Toplam 99 yorum yapıldı
Yerel bir gazetede
ortalama 40 haber bulunur
SİTE İÇİ ARAMA
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
 
GÜNCEL | SERVİSÇİLER DEĞİŞİM İSTİYOR!
Servisçiler değişim istiyor!
Kocaeli Servis Araçları Odası, 12 Ocak’ta kongreye gidiyor. Mevcut başkan Ahmet Taşçı’nın vadesini tamamladığını düşünen başkan adayı Ali Kütük, değişimin şart olduğunu söylüyor
03 Ocak 2014 Cuma 20:24
Gökhan KARABULUT

Esnaf ve meslek odalarında seçim heyecanı başladı. Siyasi partilerin kongrelerinden daha çekişmeli geçen oda seçimlerinde aday bolluğu yaşanıyor. Kocaeli Servis Araçları Odası da 12 Ocak Pazar günü yapılacak olan genel kurula kilitlendi. Odanın iki dönem başkanlığını yürüten Ahmet Taşçı’nın tekrar aday olacağı kongrede karşısında iki aday daha var. Bin 400 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimde Ahmet Taşçı’nın karşısına Süleyman Aygün ve Ali Kütük aday olarak çıktı. 


BAYRAK DEĞİŞİMİ ŞART
4 yılda bir yapılan genel kurulda 11 yönetim kurulu ve 3 denetim kurulu ile 3 disiplin kurulu üyesi seçilecek. Genel kurul 12 Ocak Pazar günü saat 10.00’da Antikkapı Restaurant’ta yapılacak. Odanın seçimlerinde aday olan Ali Kütük, odada bayrak değişiminin artık bir zaruret olduğunu ifade ederek, “Ahmet Taşçı ve yönetimi odamıza uzun yıllardır hizmet veriyorlar. Kendilerine teşekkür ederiz. Odamızda artık bayrak değişiminin şart olduğunu düşünüyoruz” ifadesini kullandı.


LOGOLU ARAÇLAR
Açıklamasını sürdüren ve hedeflerini paylaşan başkan adayı Kütük, 47 proje hayata geçireceklerini belirterek, “Kısa bir süre sonra 47 projemizi kamuoyuyla paylaşacağız. Hazırlıklarımızı tamamladık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla odanın yönetimine talibiz. Projelerimizin biri ‘P’ plakalı araçlara logo giydirmek. Arkadaşlarımla birlikte şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz, değişimin artık şart olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.  


MACERAYA GEREK YOK
2001 yılında kurulan Kocaeli Servis araçları odasının mevcut başkanı Ahmet Taşçı da karşısına aday olarak çıkanlara başarılar dileyerek şunları söyledi: “Kimse macera aramasın, bizim dönemimizde üyelerimiz kimlik sahibi oldu. Kavga ile dövüşle oda yönetilmez. Genel kurulun ardından ilçelerimizin tamamına hizmet aracı alacağız. Şu an 3 tane var, 2 otobüs 14 minibüs ile 16 hizmet aracını tamamlayacağız. Servis araçlarının mazot indiriminden yararlanabilmesi için firmalarla görüşüyoruz. 


MAZOTU UYGUN ALACAKLAR
2 firmayla görüşme halindeyiz. Sonuçlanırsa sürücülerimiz mazotu yüzde 8 daha uyguna alacaklar. Yönetim kurulu arkadaşlarımla önemli hizmetler yaptık, genel kurulda mevcut yönetimdeki 3-4 arkadaşımı değiştirmeyi düşünüyorum.” Kongre öncesi görüşlerini almak için bir diğer başkan adayı Süleyman Aygün’ü telefonla defalarca aramamıza rağmen ulaşamadık. Ama görünen o ki Kocaeli Servisçiler Odası’nın kongresi bir hayli çekişmeli geçecek. 

 

[ 1166 ] defa okundu
[ 2 ] adet yorum yapıldı
YORUMLAR
hüseyin; değişim şart
03 Ocak 2014 Cuma 21:33
bende artık taşçının değişmesinden yanayım.yok kimlik giydirmişte kavga dövüşle oda yönetilmezmişte sayın taşçı 2001 den beri hangi mazot indirimli alındı ve mazot parasına servis yapan emekçilerin firmalara karşı nezaman deri koltuktan kalkıp hakkını korudunuz firmalar nederse o oluyor olan emekçi evine ekmek parası götürmek isteyen servisçiye oluyor ne olur artık bırak gitttttt
mustafa arslan; yeni adaylar.
03 Ocak 2014 Cuma 22:34
ali kardeşim sen daha toysun ve kimin arabasına binersen onun türküsünü söylüyorsun gaza gelme bir atımlık barıtın var onuda harcama yalanla fırıdaklıkla bir yerlere varamazsın ve rezil olursun sana bir önerim var bana 10.000tl maaş ala n oda başkanını getir,konuştuğun kişileri iyi seçki yarın yalanın yüzüne vurulmasın 1-)10.000tl maaşı ispatla 2)köy koparatif araçları hakkında konuştuklarını ispatla ispatlayamazsan şimdiden adaylıktan çekildiğini açıklada daha fazla rezil olma. herkese hayırlı olsun
GÜNCEL KATEGORİSİNE AİT DİĞER HABERLER
 
KÖŞE YAZARLARI
Güngör ARSLAN
Bu yanlıştan dönülür mü?
Güngör ARSLAN
Serpil ÇOLAK
Bu iddia ortalığı karıştırır
Serpil ÇOLAK
Zeynep AKAR
O aileyi ayakta alkışlıyorum!
Zeynep AKAR
Birgül YÜRÜKER
Aslansınız Karatepe Köyüüüü!!!
Birgül YÜRÜKER
VEFATLAR
22.09.2014
22.09.2014
22.09.2014
22.09.2014
21.09.2014
21.09.2014
21.09.2014
20.09.2014
20.09.2014
20.09.2014
ANKETLER
Sizce KOÜ Rektörü kim olmalı?
Toplam Oy :3987
  Mithat Fırat Özer

  Başar Çolak

  Sadettin Hülagü

  Esat Harmancı

  Ali Demirci

  Recep Tarı

  Nurettin Abut

  Özdal Dillioğlugil

 

  
BİRİNCİ SAYFA
BİZİMSPOR BİRİNCİ SAYFA