SİTE RAPORU
24 saatte 73 Haber eklendi
Toplam 230 yorum yapıldı
Yerel bir gazetede
ortalama 40 haber bulunur
SİTE İÇİ ARAMA
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
 
GÜNCEL | YAPIMAX AÇILDI
Yapımax açıldı
Kocaeli’nin en büyük yapı marketlerinden birisi olan YAPIMAX, Eski Gölcük Yolu üzeri Outlet Center karşısında görkemi bir törenle, dualarla açıldı
01 Şubat 2014 Cumartesi 14:27
Kamber APAYDIN

Kocaelili iş adamlarından Cuma Güler’in sahibi olduğu yapı malzemeleri ürünleri satışı yapan YAPIMAX firması törenle hizmete girdi. Eski Gölcük Yolu Outlet Center karşısında faaliyete başyalan YAPIMAX firmasının açılış kurdelesini KOTO Başkanı Murat Özdağ, KOTO Başkan Yardımcısı Mustafa Kurt, MHP Derince Belediye Başkan adayı Halit Altuntaş, iş adamı Cuma Güler ve kardeşi Zafer Güler birlikte kesti. Açılışta Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve dualar okundu. 
 

BOL KAZANÇ DİLEDİ
YAPIMAX’ın açılışına katılan KOTO Başkanı Murat Özdağ, “Dünya genelinde görülen ekonomik dalgalanmalar esnasında ilimizde iki kardeşimiz büyük bir atılım gösterdiler ve diğer iş adamlarına örnek oldular. İşte girişimcilik budur. Bu yatırım ilimiz adına faydalı bir yatırımdır. Kendileriyle de konuştum; umarım buradan dünyaya açılırlar ve başarıları uluslararası çapta olur. Buna inanıyorum . İnşallah hayırlı uğurlu olur. Bol kazançlar dilerim’’ şeklinde konuştu.
 

KALİTE UYGUN FİYATA
YAPIMAX firmasının sahibi Cuma Güler ise  “Amacımız kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmak. Biz bu konuda iddialıyız. Kocaeli’nden başlayarak diğer illerde de şubeleşmek istiyoruz. Daha ileri boyutu ise uluslararası  alanda satışlar yapmak. Yapı marketimiz toptan perakende satışları ve uygun fiyatlarıyla, aynı zamanda bol çeşidiyle ülkemize ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun’’ dedi
 

SERVİSLERİ VAR 
Kocaeli’nin en büyük yapı marketlerinden biri olan ve binlerce çeşitle birlikte 100’lerce markayı bünyesinde barındıran YAPIMAX‘in temel felsefesi ‘Kesin çözüm.’ Züccaciye’den hırdavata, vitrifiyeden inşaat malzemelerine  temizlik malzemelerinden bahçe malzemelerine ve elektrikli iş makinalarına kadar vatandaşın aradığı her şey 100 binden fazla çeşitle satışa sunuluyor. 50 kişilik personeliyle 3 bin 500 metrekare kapalı alan ve 2 bin 500 metrekare açık alanda hizmet verecek olan YAPIMAX’ın müşterilerinin araçlarını rahat bir şekilde park edebilmeleri için 100 araçlık otoparkı bulunuyor. Aynı zamanda Uzunçiftlik, Gölcük, Körfez ve İzmit hattına müşterilerin kullanımı için servis bulunuyor. 
 

KAFETERYASI VAR 
Müşterilerine sağladığı imkan ve hizmetlerle açılışının ilk gününden itibaren yoğun ilgi gören YAPIMAX toptan ve perakende fiyatlarında vatandaşların bütçesine uygun bir politika izliyor. Kaliteyi uzuca almanın en kolay yolu ve yapı malzemelerinde kesin çözüm sloganıyla yola çıkan YAPIMAX’ın amacı ülke çapına Kocaeli’nden yayılmak ve ileriki düzeyde uluslararası boyuta taşımak. Aynı zamanda YAPIMAX marketin içinde müşterilerin yorgunluklarını atmaları için yapılmış kafeteryası da bulunuyor. 

 

 
 
 
 
[ 5155 ] defa okundu
Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.
GÜNCEL KATEGORİSİNE AİT DİĞER HABERLER
 
KÖŞE YAZARLARI
Güngör ARSLAN
Söyleyecek sözünüz yok mu?
Güngör ARSLAN
Serpil ÇOLAK
Sanat Okulu’nda neler oluyor?
Serpil ÇOLAK
Zeynep AKAR
Türköz İnşaat’a helal olsun!
Zeynep AKAR
Birgül YÜRÜKER
Fiko, Tekir oğlan ve garibin hikayesi
Birgül YÜRÜKER
VEFATLAR
18.09.2014
18.09.2014
18.09.2014
18.09.2014
18.09.2014
18.09.2014
17.09.2014
17.09.2014
17.09.2014
17.09.2014
ANKETLER
Sizce KOÜ Rektörü kim olmalı?
Toplam Oy :3146
  Mithat Fırat Özer

  Başar Çolak

  Sadettin Hülagü

  Esat Harmancı

  Ali Demirci

  Recep Tarı

  Nurettin Abut

  Özdal Dillioğlugil

 

  
BİRİNCİ SAYFA
BİZİMSPOR BİRİNCİ SAYFA